Ваш новий картридж надрукував кілька сторінок і «оголосив бойкот»? Сьогодні ми розберемося, чому в недавно куплених друкованих пристроях швидко витрачається тонер, і як уникнути подібної ситуації.
Якщо ви оновили картридж
Свіжий картридж може перестати працювати через такі причини.
Великі обсяги роботи. Якщо пристрій надрукує багато листів відразу, то з технічних причин більша частина порошку буде скинута в бункер відпрацювання. Якщо вам доводиться регулярно і багато друкувати, замовляйте заправку картриджів в Києві тільки в спеціалізованому сервісі. Це допоможе максимально продовжити «життя» оргтехніки.
Забруднення запчастин. Забруднене вал перенесення може стати причиною зниження коефіцієнта переносу тонера, внаслідок чого велика його частина буде йти в відпрацювання. Щоб виправити проблему, зверніться в сервіс.
Поганий тонер. Можливо, ви купили недорогий тонер низької якості. Велика частина такого розхідники теж виявиться у відпрацюванні.
Поломка фотовала. Якщо фотовал зносився, велика частина порошку потрапить в обробку. Зверніться в ремонт, замовте заміну деталі і заправку розхідники.
Сторінки з великою кількістю малюнків і тексту. Якщо ви читали інструкцію до вашого пристрою, то напевно знаєте, скільки документів воно може надрукувати. На жаль, ця цифра актуальна тільки за умови заповнення кожного з листів на 5%. Навіть в тому випадку, якщо ви будете друкувати тільки текст, заповнення все одно буде більше, тому «норма» з інструкції досить умовна.
Кращий спосіб продовжити «життя» принтеру і поліпшити якість друку - це професійна заправка картриджів. Ціна цієї послуги залежить від моделі та ємності друкувального пристрою. Фахівці ISS-Technology швидко і професійно обслуговують оргтехніку і здійснюють ремонт будь-якої складності в Києві та інших регіонах України.
Якщо ви купили принтер або МФУ
Ви впевнені, що нова техніка завжди працює без перебоїв? Як би не так! На жаль, недавно заправлені принтери і МФУ встигають надрукувати всього пару документів, після чого тонер закінчується. Це не випадковість і не брак.
Як відомо, між виробниками друкарської техніки і користувачами йде «холодна» війна: компанії зацікавлені в тому, щоб їх клієнти якомога частіше купували нові запчастини, а власники принтерів постійно придумують оригінальні способи відновлення і самостійно здійснюють заправку картриджів.
Тактика стимулювання попиту приносить компаніям чималий дохід: основний прибуток вони отримують не від продажу друкувального обладнання, а від торгівлі витратні матеріали. Поки ціни на технічні пристрої істотно знижуються (іноді - майже до собівартості), ціна витратних матеріалів залишається колишньою або зростає.
Виробники комплектують свою оргтехніку «стартовими» расходниками з невеликою кількістю пігментного порошку. Це своєрідні «пробники». Вони призначені тільки для того, щоб продемонструвати переваги продукції, і, звичайно ж, стимулювати користувача придбати «повнорозмірну» версію. Стартові варіанти від брендів HP і Canon найчастіше мають відповідну позначку Starter. На моделях інших компаній така відмітка є не завжди. Тому під час покупки офісного помічника уточніть, який саме картридж встановлено, і чи надовго його вистачить.
Будьте уважні - в інструкції до принтера може бути зазначено, що він надрукує велику кількість листів. Але це не реальна «продуктивна» потужність: мається на увазі продуктивність не «стартового», а звичайного робочого картриджа, який потрібно купити окремо. Якщо вас ця ситуація не влаштовує, можна купити новий або хороший б / у картридж і відновлювати його в міру необхідності.