Багато людей вважають, що головне завдання по обслуговуванню картриджа - це своєчасна дозаправка. Насправді картридж потрібно регулярно чистити від бруду й старої фарби. Інакше ви ризикуєте отримати жахливу якість друку і несправне обладнання. У магазинах можна знайти безліч «дієвих засобів для швидкого очищення», але не всі вони дійсно якісно впораються з поставленим завданням.
Заправка картриджей, очищення або мастило цих пристроїв повинна проводитися фахівцями. Тільки в цьому випадку вам не доведеться більше турбуватися про якість роботи принтера. Ми підготували короткий огляд перевірених часом засобів, які дозволять провести очистку обладнання.
Іонізоване повітря
Очищення стисненим повітрям є одним з найшвидших способів. Іонізоване повітря очищає контейнер набагато ефективніше, ніж вакуумний. Пристрій іонізованого продувки усуває забруднення з найбільш важкодоступних ділянок, покращуючи при цьому якість друку. Фахівці використовують для такого очищення спеціальні технічні прилади та насадки. Обійтися без цих коштів не можна, інакше всередину картриджа потрапить волога і пил, а це може призвести до замикання контактів усередині принтера.
Ізопропиловий спирт
Це засіб чудово очистить картридж, але при необережному використанні може зіпсувати внутрішні деталі пристрою, наприклад, вал PCR, магнітний вал або фотобарабан. Ці деталі ізопропіловий спирт чистити не можна. Перш ніж наповнювати картридж тонером, потрібно переконатися, що його внутрішня поверхня повністю висохла.
Порохотяг
Очищаючи картридж пилососом, не торкайтеся до деталей, інакше в пристрої виникне статичний заряд. Це призведе до короткого замикання під час роботи. Громіздкий пилосос здатний пошкодити дрібні внутрішні деталі картриджа, наприклад, прокладки та ущільнювачі. В цілому, очищення пилососом дуже ефективна і за результативністю можна порівняти хіба що з методом іонізованого повітря.
Серветки і щітки без ворсу
Серветки без волокон застосовують для очищення внутрішніх деталей картриджа. Безворсовиє серветки використовуються одноразово. Не забудьте змочити виріб спиртом. Використовувати звичайні вологі серветки категорично заборонено, інакше картриджу загрожують серйозні пошкодження. Ці кошти можна застосовувати хіба що для зовнішньої очистки.
Очищення магнітного вала
Ця тендітна деталь потребує дбайливого делікатному зверненні. Після очищення на поверхні виробу залишилася подряпина або вм'ятина? Готуйтеся до ремонту. Найбільшої шкоди цій деталі можуть заподіяти хімічні мийні засоби. Після їх застосування тексти і малюнки будуть друкуватися з серйозними дефектами: текст і межі об'єктів буде розмитими, точність друку в цілому істотно знизиться.
Мастило картриджа
Внутрішні деталі картриджів різних моделей потребують мастилі. Мастило знадобиться в тому випадку, якщо в картриджі були замінені якісь деталі. Не обійтися без неї і в тому випадку, якщо потрібно усунути статичний заряд, що виникає через тертя деталей всередині устройства.Токопроводящее засіб використовують тільки там, де це було задумано виробником. Мастило розподіляють по поверхні деталей тонким шаром - не товще зошитового листа. Після нанесення мастила можна встановлювати деталь. Якщо деталь мінятимуть, то спочатку слід видалити весь шар старого кошти, а потім потрібно нанести заново струмопровідну мастило. Особливості та порядок дій в кожному окремому випадку залежить від моделі пристрою.
Заправка картриджів, а також їх очищення і сервісне обслуговування - це важливі нюанси, які відповідають за працездатність вашої друкарської техніки. Сервісний центр оргтехніки «ISS-technology» здійснить мастило, очищення або заміну деталей в картриджі. Ми гарантуємо доступні ціни, швидкість обслуговування та якісний результат.