Ще 10-20 років тому нам здавалося, що проблеми з кліматом і екологією стануть викликом для майбутніх поколінь. Ми повторювали «треба берегти природу заради наших дітей», як мантру, і планували, що «коли-небудь» почнемо жити екологічно. Але вже сьогодні стає очевидно, що глобальне потепління настало.
Екологи прораховують варіанти розвитку ситуації та хапаються за голову, а відповідальні люди закочують рукави та проводять аудит власного життя. Вони розуміють: кожна наша дія істотно впливає на природу, і не варто сподіватися, що уряд щось придумає. Найпростіший і водночас один із найважливіших пунктів «екологізації» життя – це сортування та правильна утилізація сміття.
Принтери є в кожному офісі та в багатьох приватних будинках. Оргтехніка – це особливий вид сміття, адже кожен такий пристрій складається з десятків деталей, виготовлених з різних матеріалів. Найбільш недовговічна деталь принтера – це картридж. Пластики та хімічні сполуки, з яких він складається, дуже негативно впливають на природу. Як відомо, все, що потрапляє в ґрунт на звалищі, рано чи пізно може «дістатися» з ґрунтовими водами до полів і потрапити до нас на стіл...
Утилізація картриджів – це непросте завдання. Норми утилізації «офісного» сміття регулюються законодавством країн, які ввозять і експортують таку продукцію. Українські компанії, які здійснюють переробку друкувальних ємностей, переймають досвід у закордонних колег. Знищення сміття здійснюється в декілька етапів.
Сортування деталей.
Очищення ємності від тонера.
Розплавлення тонера.
Розміщення картриджа в шредері, який дробить його.
Переплавлення всіх деталей картриджа на сировину.
Ремонт і утилізація картриджів в Києві від «ISS-Technology»
Сьогодні компанії-виробники картриджів роблять все, щоб змусити користувачів якомога частіше купувати нові ємності для принтерів. Якщо ви зіткнулися з тим, що пристрій перестав друкувати після певної кількості листів і видав відповідну помилку, зверніться в сервіс з заправки картриджів. Майстер швидко вирішить вашу проблему.
Переваги такої послуги очевидні: вартість перезаправлення істотно нижча, ніж ціна нової деталі. Після відновлення картридж можна буде перезаправити ще більше десятка разів (число варіюється в залежності від моделі), після чого доведеться купити нову ємність. А стару деталь можна буде віддати на утилізацію. На жаль, самостійно здійснити процедуру не вийде, адже для цього потрібне спеціальне обладнання.