Інструкція по заправці картриджів для лазерного кольорового принтера
Статті
07.02.2020
Інструкція по заправці картриджів для лазерного кольорового принтера
Тонер в друкуючої техніки, як правило, закінчується в самий невідповідний момент. Рішенням проблеми може стати перезаправка. У сьогоднішній статті розповідаємо, як правильно виконати цю процедуру, і ділимося перевіреними Лайфхак.
Коли потрібно відновлювати пристрій?
Якщо на кожному аркуші є біла вертикальна смужка, значить, тонер дуже скоро закінчиться. Щоб надрукувати ще хоча б кілька документів, вийміть картридж з обладнання і гарненько його струсіть. Цю процедуру можна повторити кілька разів.
Роботу багатьох сучасних картриджів контролюють спеціальні чіпи. Навіть після відновлення тонера чіп буде постійно посилати на екран ПК сигнали, що «заправка» закінчується. Якщо спливаючі на робочому столі повідомлення вам не заважають, просто ігноруйте їх - це ніяк не вплине на роботу техніки. Щоб позбутися від настирливих попереджень, потрібно буде обнулити лічильник або поміняти мікрочіп.
Загальні поради по відновленню
Самостійна заправка картриджів повинно здійснюватися з дотриманням основних правил.
Тюнери різних брендів мають різні параметри - склад, розмір часток, вага. Від якості тонера і його сумісності з расходников залежить термін експлуатації принтера і якість його роботи. Перш ніж відновлювати деталь, підберіть оптимальний тонер.
Купуйте пігментні порошки тільки у офіційних дилерів. Не варто використовувати тонер, призначений для продукції іншого бренду.
Мелкодісперсний порошок можна легко розсипати по всьому столу при найменшій необережності. Видалити його з поверхні підлоги або меблів дуже важко. Якщо ви заправляєте контейнер вперше, то застеліть весь стіл і підлогу поруч з ним папером і надіньте робочий одяг. Якщо не хочете ризикувати, замовляйте заправку картриджів в Києві у фахівців ISS-Technology.
Збирайте і розбирайте техніку тільки відповідно до інструкції.
Уникайте контакту виробу за корпус і не торкайтеся до його робочим деталей: магнітного вала, фотобарабані, гумовому валу, ракелю.
Алгоритм заправки лазерного принтера
Кращий спосіб уникнути проблем з друкованим пристроєм - це професійна заправка картриджів. Ціна цієї послуги повністю себе виправдовує - ви економите час і сили, які ви витратили б на самостійну перезаправку.
Щоб відновити картридж, потрібно виконати в ньому отвір, а після заправки - герметизувати.
У кожному витратні матеріали передбачений спеціальний резервуар для тонера, закритий заглушкою. Якщо ви не знайшли його, значить, вам доведеться пропалити в деталі дірочку. Скористайтеся інструментами, які входять в набір для заправки. У наборі повинна бути інструкція по пропалювання. Після того, як ви завершите роботу, потрібно буде заклеїти отвір фольгою.
Деякі контейнери закриті кришкою з носиком. Якщо на вашій моделі є така кришка, введіть носик в отвір ємності і обережно стисніть контейнер. Якщо такого пристосування немає, порошок потрібно засипати через воронку з паперу - дуже повільно і акуратно.
Після заправки не забудьте закрити отвір заглушкою або спеціальною фольгою і струснути ємність, щоб пігмент рівномірно покрив всю його внутрішню поверхню.
Виробники зацікавлені в тому, щоб покупці щоразу ставили в МФУ нові картриджі, а не перезаправних старі. Більшість сучасних моделей оснащені чіпами, які блокують їх роботу, як тільки буде надруковано певну кількість аркушів або буде проведена процедура відновлення. Тому після неї чіп потрібно обнулити.