Трапляється так, що після перезаправки принтер видає помилку та відмовляється працювати. Чому це відбувається? І що робити, якщо жодна з мережевих порад не допомогла й принтер показує, що немає чорнила, а вам терміново треба роздрукувати документ? Розповідаємо.
Варіанти вирішення проблем системи картриджа
Техніка для друку може перестати правильно працювати з кількох причин.
Засмітилися сопла. Сопла – це маленькі отвори, які швидко забиваються пилом і частинками засохлої фарби. Найчастіше це відбувається після простою. Якщо ви підозрюєте, що справа саме в соплах, відкрийте вікно обслуговування принтера на робочому столі ПК і запустіть процес їх очищення. Ємність із чорнилом, на якому засохли сопла, також можна відмочити в спеціальній рідині.
Чіп заблокував друк. Виробники принтерів зацікавлені в регулярному доході, тому роблять все, щоб змусити користувачів щоразу купувати новий картридж. Багато компаній оснащують свої картриджі чіпами, які контролюють кількість витратного матеріалу. Щойно фарба закінчується, чіп одразу блокує прилад. Деякі вироби припиняють функціонувати вже після того, як буде надруковано певну кількість аркушів!
Порада! Якщо на вашій ємності для фарби є блокувальний чіп, зверніться в службу перезаправлення. Фахівці обнулять ваш чіп або замінять його на виріб, що не блокує роботу. Також вони можуть встановити СНПЧ без чіпа. Заправку картриджів в Києві з виїздом варто замовити в «ISS-Technology».
Ремонт оргтехніки в Києві: заправка картриджів з виїздом на офіс від «ISS-Technology»
Якщо на вашому картриджі немає чіпа, а очищення сопел не допомогло, перевірте сам пристрій. Можливо, ви залили занадто багато чорнила? Про це може свідчити той факт, що принтер лишає на папері клякси. Щоб усунути проблему, витягніть картридж і протріть його серветкою. Якщо виявиться, що чорнило її бруднить, то доведеться залишити його сушитися. Після необхідно буде протерти контакти ємності ластиком або спиртом і осушити їх.
Існує й інший варіант вирішення проблеми – потрібно витягнути залишок чорнила шприцом. Цей же метод допоможе позбутися від повітря, що випадково потрапило в картридж. Якщо з якоїсь причини це зробити неможливо, оберніть картридж серветкою та потрясіть його, як градусник. Це допоможе видалити повітря і привести пристрій у робочий стан.
Порада! Якщо принтер показує, що немає чорнил, то це ще не означає, що він не буде друкувати. Справа в тому, що прилад не оснащений деталями, що дозволяють визначити рівень чорнила після дозаправки. Якщо пристрій друкує попри видану помилку, його попередження можна сміливо ігнорувати.
Якщо у вас немає часу для «танців з бубном» над принтером, доручіть справу професіоналам. Фахівці з заправки та обслуговування друкованих пристроїв з «ISS-Technology» заправлять ваш картридж або визначать, чому він не працює. Тут можна замовити послугу обнулення блокувального, оперативний ремонт оргтехніки та заправку картриджів у Києві.