Більшість власників принтерів зіштовхувалися з ситуацією, коли після перезаправки картриджа друкувальний пристрій видавав помилку. Чому принтер не бачить заправлений картридж і що з цим робити – читайте у нашій статті.
Причини чому принтер не бачить картридж: способи вирішення проблеми
У більшості випадків причиною є картридж – він або не дістає до контактів, або блокує друк. Давайте розглянемо різні способи усунення проблеми.
Перезавантаження ПК. Якщо пристрій для друку відмовився працювати, то слід вимкнути комп'ютер, потім через 30 секунд увімкнути і натиснути «друк».
Вставити картридж заново. Відкрийте кришку принтера та дочекайтеся, поки каретка встане в положення для заміни. Готово? Чудово! Витягніть ємність і поставте її так, щоб прозвучав «клац». Якщо його не було, то результат знову буде негативним.
Очистити контакти друкувальної головки. Вийміть картридж і протріть контакти спиртом, а потім м'якою серветкою, яка не залишає ворсу. Замість неї також можна використати ластик.
Обнулення. Можливо, принтер просто «думає», що картридж порожній? Необхідно його обнулити! В цьому випадку треба або натиснути кнопку на кожній ємності окремо (для СНПЧ), або витягнути чорнильниці та вставити їх знову.
Підкладки. Якщо принтер не бачить нові ємності, можливо, вони просто не дістають до контактів? Спробуйте підкласти під кожен з елементів м'яку підкладку з паперу.
Чіп зрушився. Можливо, вся справа в тому, що ви випадково зрушили чіп, коли протирали контакти? Вирівняйте його або приклейте заново.
Якщо ви не маєте часу на всі ці дії, замовте заправку картриджів в Києві в «ISS-Technology». Професіонали виїдуть на місце, заправлять вашу ємність і вирішать всі проблеми, які виникнуть потім.
Сервісне обслуговування оргтехніки та заправка картриджів у «ISS-Technology»
Сьогодні багато виробників ставлять на картриджі спеціальні чіпи, що блокують друк після того, як закінчиться фарба. Такі чіпи «паралізують» роботу друкарського пристрою і видають помилку при спробі перезаправлення. Існує дуже багато способів вирішити цю проблему. Деякі користувачі купують нові картриджі з чіпами, запрограмовані «не помічати» рівень фарби, а інші обнуляють пристрій або проробляють інші складні процедури, наприклад, «маскування».
Ця хитрість полягає ось у чому: щоб обдурити принтер, слід вставити на місце картриджа будь-який інший старий елемент для чорнила. Потім треба включити принтер, витягнути картридж і знову його вставити, а після треба вимкнути принтер з розетки, поміняти стару фарбу на нову та знову ввімкнути пристрій. Зробили? Після всіх виконаних маніпуляцій принтер вважатиме, що новий-старий картридж якимось чином обнулився. На жаль, повної гарантії не існує...
Якщо ви зіткнулися з блокуванням чіпа або будь-якою іншою з описаних вище проблем, зверніться до фахівців «ISS-Technology». Вони перезаправлять ваш картридж, перепрограмують чіп або виправлять помилки.